O firmie

Bezpośredni kontakt z producentem i użytkownikiem gwarantuje, że produkt spełnia praktyczne potrzeby.

Producent

Maszyny Eurotrac produkowane są wyłącznie przez najlepszych specjalistów na świecie. Dzięki starannie dobieranym odpowiednim komponentom Eurotrac jest wyjątkowo niezawodny i gwarantuje jakość.

Producent P. de Heus en Zonen projektuje i wykonuje maszyny wyłącznie pod własną marką Eurotrac.

„Stanie w miejscu to cofanie się” Dlatego Eurotrac nieustannie wprowadza innowacje w modelach i technologii

Dam-Pol Agro Serwis to firma zajmująca się dystrybucją ładowarek Eurotrac na terenie Polski. Działajaca w obszarze dystrybucji nowych maszyn, serwisu i części zamiennych. Zgromadzony potencjał doświadczenia i wiedzy pozwala firmie adekwatnie reagować na zmieniające się potrzeby klientów.

Ładowarki Eurotrac odznaczają się wbudowanymi markowymi komponentami oraz kompaktową budową. Dzięki napędowi hydrostatycznego praca jest prosta nawet dla początkujących.Idealnie dopasowany rozmiar.

Wystarczająco mocne do każdej pracy i na tyle kompaktowe, aby zmieścić się w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki prawie nieograniczonym możliwościom dodatkowego osprzętu, ładowarki Eurotrac są naprawdę wszechstronne. Dodatkowy obieg hydrauliczny umożliwia też bezproblemową pracę z dodatkowym osprzętem jak krokodyl, regulowany hydraulicznie pług śnieżny lub chwytak do bel.

Wszystkie modele W10, W11,W12 i W13 wyposażone są w silniki Kubota. Znani producenci z całego świata zaufali kompetencjom i doświadczeniu firmy Kubota.

Napęd hydrostatyczny w modelach od W10 do W13 dostarczany jest przez fachowców z BONDIOLI & PAVESI. Dzięki przełącznikowi kierunku jazdyna joysticku praca z ładowarką jest bardzo komfortowa. Nowość: dodatkowy obieg hydrauliczny na joysticku jest standardem we wszystkich modelach.

Komponenty hydrauliczne i sterowanie pochodzą od firmy Bucher Hydraulic.